(+355) 69 668 0480
Search Engine Optimization!
SEO means Search Engine Optimization and is the process used to optimize a websites
Local SEO
Local SEO is a search engine optimization (SEO) strategy that helps your business be more visible in local search results on Google.
Social Media Marketing (SMM)
Social media marketing (SMM) (also known as digital marketing and e-marketing) is the use of social media—the platforms on which users build social networks and share information—to build a company's brand, increase sales, and drive website traffic.
Email Marketing
Email marketing is a form of marketing that can make the customers on your email list aware of new products, discounts, and other services.
Pay Per Click (PPC)
PPC or pay-per-click is a type of internet marketing which involves advertisers paying a fee each time one of their ads is clicked.
Local Search Strategy
Marketingu lokal i kërkimit, i quajtur shpesh SEO Lokal , është një lloj shërbimi i marketingut dixhital në të cilin bizneset angazhohen për të arritur tregjet lokale duke u shfaqur në rezultatet lokale kur klientët e tyre të synuar shkojnë në internet dhe kërkojnë gjëra.
Maps SEO
Google Map SEO është një metodë për ta bërë biznesin tuaj të dukshëm në Google Maps për fjalë kyçe specifike.Qëllimi këtu është të optimizoni një ndërmarrje në mënyrë që të shfaqet afër ose afër kur dikush kërkon këto terma për të gjetur se ku duhet të shkojë më pas.
Link Building & Content
Ndërtimi i lidhjeve është praktika e ndërtimit të hiperlidhjeve të njëanshme në një faqe interneti me qëllim të përmirësimit të dukshmërisë së motorit të kërkimit.
Pay-per-Click
Pay-per-click është një model reklamimi në internet që përdoret për të drejtuar trafikun në faqet e internetit, në të cilin një reklamues paguan një botues kur klikohet reklama. Pagesa për klikim zakonisht lidhet me motorët e kërkimit të nivelit të parë.
Custom Website Design
Një dizajn ueb me porosi është procesi i të mësuarit dhe të kuptuarit rreth biznesit tuaj, dhe aplikimi i një procesi të shëndoshë të strategjisë, përvojës së përdoruesit, ekzekutimit të dizajnit, programimit dhe marketingut.
Custom Email Design
Një shabllon i personalizuar emaili është një shabllon emaili që një kompani krijon duke përdorur identitetin e markës së saj për te përdorur disa herë duke shtuar tekste dhe imazhe të ndryshme për të përmbushur qëllimin e veçantë të marketingut me email.

We Offer a Full Range of Digital Marketing Services!

Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium.
 • Qolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh;
 • Investigationes demonstraverunt;
 • Dam liber tempor cum soluta nobis eleifend option congue nihil;
 • Quarta decima et quinta.

Affordable SEO Services Packages

Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium.
OBJECTIVE
Investigationes demonstraverunt lectores legere.
STRATEGY
Dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
TECHNOLOGY
Nam liber tempor cum soluta nobis eleifend.
ANALYTICS
Eodem modo typi, qui nunc nobis videntur parum.
96
%
Klien te Kenaqur
6
Vite Eksperience
20
+
Projekte te Perfunduar
57
K+
Linja e Kodit

Recent Case Studies

Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium.

Happy Clients About Us

Claritas est etiam processus dynamicus, qui lectorum.
image/svg+xml
Nam liber tempor cum soluta nobis eleifend option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
Jonathan Simpson
Lead Manager
Jonathan Simpson
Nam liber tempor cum soluta nobis eleifend option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
Angelina Johnson
Sales Manager
Angelina Johnson
Nam liber tempor cum soluta nobis eleifend option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
Gabriel Townsend
Web Developer
Gabriel Townsend

Our Pricing Packages

Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium.
BronzePopular
 • 5 Analytics Campaigns
 • 300 Keywords
 • 250,000 Crawled Pages
 • -
 • 15 Social Accounts

$49.99

Purchase
dots
SilverPopular
 • 25 Analytics Campaigns
 • 1,900 Keywords
 • 1,250,000 Crawled Pages
 • Includes Branded Reports
 • 50 Social Accounts

$99.99

Purchase
dots
Goldrecommended
 • 100 Analytics Campaigns
 • 7500 Keywords
 • 1,250,000 Crawled Pages
 • Includes Branded Reports
 • 150 Social Accounts

169.99$

Order Now!

Our Valuable Clients

Qui mutationem consuetudium.